rosa

rosa

rosa

چند توصیه برای خرید رژ لب

رژ لب های بدون سرب گزینه مناسبی برای خرید می باشند با اینکه این گونه رژ لبها ماندگاری کمتری دارند اما سلامت انسان بیش از همه چیز باید مورد توجه قرار بگیرد. رنگ مناسب، درخشندگی، مواد تشکیل دهنده رژ لب و قیمت رژ لب از فاکتورهای مهمی است که باید در هنگام خرید به آنها توجه کرد. رژ لب های وکیوم شده خریداری کنید و از رژهای که باز شده و مدام تست شده استفاده نکنید.


شیوه تشخیص سرب در رژ لب ها

برای این کار مقداری از رژ لب را بر روی پوست دست مالیده سپس با یک قطعه طلا مثل انگشتر بر روی آن بکشید در صورت تغییر رنگ رژ لب به سیاهی می توان پی برد، دارای سرب می باشد.


انواع رژ لب

رژ لب مات: از آنجایی که این رژ لب ها بهترین پوشانندگی را بر روی لب ها داشته جز پر طرفدارترین رژ لب ها در بین خانم ها به شمار می رود. این دسته از رژ لب ها طیف های وسیعی از رنگ ها را داشته اما مصرف بیش از حد آنها باعث خشکی لب ها خواهد شد.


رژ لب شفاف: فاقد رنگ هستند اما استفاده آنها بر روی لب ها سبب شفاف تر شدن و زیباتر شدن لب ها خواهد شد. این گونه رژ لب ها از خشکی لب جلوگیری می کنند.


رژ لب کرمی: این رژ لب ها دارای رنگ های برق با پوشانندگی بالا هستند و سبب برجسته نشان دادن لب ها می شود.


لاک لب یا رژ لب مایع: این رژ ها براق نبوده و ماندگاری فوق العاده ای دارند به همین جهت برای عروس خانم ها پیشنهاد می شود.


رژ لب اکلیلی: به دلیل اکلیل درخشندگی بینظیری دارند.


رز لب شبرنگی: نوع خاصی از رژ لب ها بوده که در فضاهای تاریک برای برخی مراسم ها استفاده می شود.


نتیجه پایانی


اگر قصد خرید رژ لب را دارید سعی کنید از رژ هایی استفاده کنید که فاقد اکسید آهن، سرب و پلی اتیلن می باشند چرا که مصرف بیش از حد اینگونه رژلب ها سبب بروز بیماری در زنان خواهد شد.

منبع: https://lastmod.com/%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88/%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%DA%98-%D9%84%D8%A8.html 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


تاریخ : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۵:۰۷ | نویسنده : rosa | نظرات (0)
[ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.